5 sposobów na karty do Project Life

18:29:00


Project Life skutecznie podbiło moje serce, a zwłaszcza przepiękne karty, od których nie mogę oderwać oczu. Zaczęłam się zastanawiać, do czego jeszcze można ich użyć. Dzisiaj pokażę Wam 5 moich koneserkowych propozycji.

Karty do Project Life to świetny materiał do wielu robótek rękodzielniczych. Nie byłaby sobą, gdybym nie zaczęła szukać innych zastosowań dla nich, niż tylko ozdoba do albumu. Co udało mi się wymyślić? Zobaczcie sami...


1. NAPIS MOTYWACYJNY NA TABLICĘ
Wiele kart do PL ma piękne motywujące napisy. Warto z nich skorzystać i przypiąć lub nakleić je na swojej tablicy korkowej. Możecie także powiesić je na szafce lub lustrze, dzięki czemu codziennie będziecie doładowywać się pozytywną dawką energii.
2. OBRAZEK W RAMCE
Duże karty sprawdzą się jako ozdoba do oprawienia w ramkę. Wystarczy zwykły kawałek papieru jako tło, karta - zamykamy wszystko w ramce i gotowe! Idealne na półkę, ścianę czy jako prezent.

3. ZAKŁADKA DO KSIĄŻEK
Ostatnio nie czytam zbyt dużo, bo po prostu jakoś nie mam na to ochoty. Może to kwestia tego, że muszę pisać pracę magisterką, a może zwyczajne zmęczenie. Nie zmienia jednak faktu, że karty sprawdzą się idealnie jako zakładki. Moja mama zawsze twierdzi, że zakładek nigdy dość - teraz mam ich pod dostatkiem ;)
4. ELEMENT OZDOBNY DO PLANNERA LUB KALENDARZA
W kalendarzu również staram się dawać dużo cytatów motywacyjnych - w końcu towarzyszy mi przez cały rok. Karty znów sprawdzają się tu idealnie. Można je przykleić lub po prostu przypiąć spinaczem.
5. DODATEK DO PREZENTU
 Świetnie sprawdzą się jako etykietka na prezenty lub po prostu kartka z życzeniami :)


Który sposób Wam się najbardziej spodobał?

Może Ci się spodobać

0 komentarze