Rok pełen zmian,
czyli podsumowanie 2016

18:28:00


Jeszcze niedawno odliczałam dni do Wigilii, a tutaj już 6 stycznia. Nie mogłam sobie odmówić zrobienia podsumowania minionych 12 miesięcy, które były z całą pewnością wyjątkowe. Przygotujcie sobie kubek gorącej herbaty lub kieliszek ulubionego wina i powspominajmy 2016 rok.
PRYWATNIE W 2016 💛
Gdybym miała określić miniony rok jednym słowem, to zdecydowanie byłyby to "ZMIANY". Zmieniło się sporo, a każde zdarzenie miało wpływ na to, jak wygląda moje obecne życie. Jedną z najważniejszych chwil był moment zaręczyn - uroczy pierścionek na stałe zagościł na moim palcu. 

Rozpoczęłam też pracę jeszcze na początku roku - zostałam social media ninja. Stanęłam przed wyzwaniem pogodzenia studiów, pisania magisterki i życia zawodowego. Nie było łatwo, jednak pomimo wszystkich trudności i chwil zwątpienia napisałam sprawnie pracę, obroniłam się w pierwszym terminie na 5 i w czerwcu zakończyłam swoją 5-letnia przygodę ze studiami socjologicznymi. 

Oprócz tego zwiedziłam nowe miejsca, odwiedziłam starych znajomych, byłam na dwóch weselach, przeprowadziłam 3 szkolenia, wzięłam udział w kursie z budowania własnej marki, wyrwałam ósemkę, przeprowadziłam się i pośród tego wszystkiego nie przestałam tworzyć.

BLOGOWO W 2016 💛

Również blog rozwinął się w ciągu tego roku. Liczba fanów na Facebooku wzrosła o prawie 40%, zaś obecne statystyki bloga pokazują, że od początku jego założenia (od września 2014)  Koneserkę odwiedziło 51 400 osób. Warto podkreślić,  że prawie połowa tej liczby to dane z okresu ostatnich dwunastu miesięcy. Jestem bardzo dumna z tego wyniku i cieszę się, że tak chętnie odwiedzacie mój blog. Daje to niesamowitego kopa do dalszego działania.  Dziękuję, że ze mną jesteście! 💛

W 2016 roku na blogu pojawiło się 56 postów, a wśród najbardziej popularnych znalazły się przede wszystkim tutoriale oraz moje podsumowanie 5 lat studiów:
  1. Półka ze skrzynki na owoce - Wasz największy faworyt. Powiem szczerze, że byłam bardzo miło zaskoczona, że ten tekst cieszył się takim zainteresowaniem. Uzyskał on rekordową liczbę wyświetleń w ciągu jednego dnia i ogólnie od początku istnienia bloga!
  2. Mój sposób na brak tablicy korkowej - potrzeba matką wynalazków. Choć obecnie mam już nową tablicę (o której na pewno Wam opowiem), to ten sposób wciąż jak najbardziej polecam!
  3. Jak stworzyć ogród na balkonie?  - trochę tęsknię za swoim małym ogródkiem, jednak nie mogę się doczekać wiosny, gdy wszystkie moje rośliny wrócą na balkon - z całą pewnością zastosuję ponownie swoje pomysły!
  4. Kubek w sweterku i rozgrzewające napoje - najnowszy wpis na tej liście. Ocieplacz sprawuje się bardzo dobrze, a grzańce sprawdzą się zwłaszcza teraz, gdy prawdziwa zima dotarła do Polski :) 
  5. Koniec studiów - cieszyć się czy płakać?- wspominałam już o zakończeniu przygody ze studiami i to właśnie w tym wpisie dzieliłam się swoimi przemyśleniami. Uwierzycie, że to już pół roku?
 
Na dodatek we wrześniu rozpoczęłam swoją współpracę z Młodym Wschodem, gdzie co jakiś czas w niedzielę publikuję swoje artykuły o DIY. Moje teksty możecie przeczytać tutaj.


Również na Instagramie byliście ze mną. Bardzo polubiłam to medium i z ogromną przyjemnością oglądam zdjęcia innych użytkowników. To zestawienie pokazuje, że Waszymi ulubionymi zdjęciami były te, które zawierały różowy element lub szczeniaczki ;)
 
PLANY I POSTANOWIENIA NA 2017 💛


W Nowy Rok usiadłam ze swoim ukochanym notesem  (który w tym roku będzie służył mi jako Bullet Journal) i spisałam wszystkie plany i postanowienia na nadchodzące 12 miesięcy. Zebrała się całkiem pokaźna lista, jednak nie były to cele typu "Schudnę 40 kg" lub "Będę się zdrowo odżywiać". Zdecydowanie chciałam uniknąć banałów i zapisałam tylko to, co było dla mnie realne do zrealizowania i byłam tego pewna w 100%. 

Na liście nie mogło zabraknąć punktów dotyczących blogowania i moich planów związanych z Koneserką. W najbliższym czasie nadal będą się pojawiać wpisy dwa razy w tygodniu + jeden wpis na Młodym  Wschodzie. Nie zabraknie tutoriali, recenzji i dalej będę Was przekonywać, że warto przestać czekać i zacząć tworzyć! Później nastąpi zmiana w harmonogramie, ponieważ planuję coś zupełnie NOWEGO, jednak o wszystkim poinformuję we właściwym czasie (nie chcę zapeszyć).
To będzie dobry rok i serdecznie Wam życzę, aby wszystkie plany i cele realizowały się po Waszej myśli! Dziękuję za ten rok!

Może Ci się spodobać

0 komentarze